Susanne Nessim

Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim
Susanne Nessim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUSANNE NESSIM (född 1944): (5), "Inte utan ram", "Nageurs III", "I´Homme", "Nageuse", "Lek med rosa fläck i" 1970-tal, signerade och numrerade, mjukgrundetsningar, bildmått ca 65x49 - 30,5x17 cm

Oramade, smärre hanteringsveck

675166

2019-09-09