Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets början, 13 lådor, med utdragbar skrivskiva, sidorna med dekor av infällda speglar, höjd ca 162, 56x58 cm
Slitage, nyckel skanas, klisterlappar
675175
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här