Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets början, 13 lådor, med utdragbar skrivskiva, sidorna med dekor av infällda speglar, höjd ca 162, 56x58 cm

Slitage, nyckel skanas, klisterlappar

675175

2019-09-11