Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, ek, 1960-tal, Engström & Myrstrand för tingströms Möbler, Bra Bohag, "Cosmos", höjd ca 55, diameter ca 90 cm
Slitage, repor och brännmärken, ett ben något ostadigt
675178
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här