Soffbord Bra Bohag

Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag
Soffbord Bra Bohag

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, ek, 1960-tal, Engström & Myrstrand för tingströms Möbler, Bra Bohag, "Cosmos", höjd ca 55, diameter ca 90 cm

Slitage, repor och brännmärken, ett ben något ostadigt

675178

2019-09-11