Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK HÖGLUND (1932-1998), vas, glas, Chribska, 1990-tal, med dekor i blå, vit och brunröd, signerad E. Höglund, Chribska -92, höjd ca 18 cm
Smärre slitage
675184
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här