Erik Höglund vas Chribska

Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska
Erik Höglund vas Chribska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998), vas, glas, Chribska, 1990-tal, med dekor i blå, vit och brunröd, signerad E. Höglund, Chribska -92, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

675184

2019-09-11