Bokstödspar MELO

Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO
Bokstödspar MELO

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

BOKSTÖD, 2 st, art déco, signerade MELO, 1920/30-tal, svart marmor och metallfågel, höjd 28 cm, sockeln 9x14 cm.

Slitage

675185

2019-09-10