Kumi Sugai

Kumi Sugai
Kumi Sugai
Kumi Sugai
Kumi Sugai

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUMI SUGAI (Japan 1919-96): "Fest der bälle", stämpelsignerad, färglitografi, 1971, Euro Art, etikett på baksidan 2091/3000, färgserigrafi, ca 65x50 cm

Oramad, hanteringsveck

675186

2019-09-09