Spegel Karl Johanstil

Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil
Spegel Karl Johanstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, Karl Johan-stil, sekelskiftet 18/1900-tal, fanerad med mahogny, fasetterat glas, ca 118x50 cm

Åldersrelaterat slitage

675193

2019-09-09