Okänd konstnär olja på duk

Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR: motiv med hus vid skogsglänta, osignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, mått ca 33x36 cm

Mindre slitage på duk

675201

2019-09-09