Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Oxford Classic", kontorsstol, borstat stål, Fritz Hansen, 1970-tal, textilklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage
675202
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här