Arne Jacobsen Oxford Classic Fritz Hansen
2019-09-11
675202
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, "Oxford Classic", kontorsstol, borstat stål, Fritz Hansen, 1970-tal, textilklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage