Paul Graf oljemålning

Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PAUL GRAF (1866-1903): Jaktmotiv, signerad Paul Graf, daterad 99, olja på pannå, ca 60 x 47 cm

Mindre krackeleringar

675221

2019-09-08