Keith Haring plastbag
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KEITH HARING (1958-1990) Pop Shop, plastpåse med tryckt dekor, signerad och daterad Keith Haring -85 med svart filtpenna.
47,5 x 42 cm
Plastic bag, signed, dated -85 with black marker. Folds and minor worn.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
Slitage, veck och mindre rispor.
675229
2019-10-16