Bestick 21 st silver empire Stockholm Zethelius

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

BESTICK, 21 dlr, silver, empire, Stockholm, bl a 1830, Adolf Zethelius, bestående av: 6 matgafflar, 6 matknivar med stålblad, 6+3 matskedar, total vikt ca 1600 g

Repor, visst slitage

675230

2019-09-17