Spegel i smide

Spegel i smide
Spegel i smide
Spegel i smide
Spegel i smide
Spegel i smide
Spegel i smide
Spegel i smide
Spegel i smide

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, 1930/40-tal, stomme i smide, blyinfattat glas, belysning, grönmålad, spegels mått 124x48, konsolbordets höjd 43 cm

PROVENIENS: LM Ericsson Hågelby

Slitage

675238

2019-09-09