Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med konsolbord, 1930/40-tal, stomme i smide, blyinfattat glas, belysning, grönmålad, spegels mått 124x48, konsolbordets höjd 43 cm
PROVENIENS: LM Ericsson Hågelby
Slitage
675238
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här