SPEGEL

SPEGEL
SPEGEL
SPEGEL
SPEGEL
SPEGEL
SPEGEL
SPEGEL
SPEGEL

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad CGF Carl Gustaf Fyrwald (spegelfabrikör i Stockholm 1776-1825/32), skuren dekor, förgylld, ca 130x54 cm

Slitage, skador, delar saknas

675245

2019-09-11