Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

TAKLAMPA, Klart, brunt glas och teak stomme, 1900-talets andra hälft, höjd 50 cm, diametrer 31 cm

Lätt slitage

675246

2019-09-18