Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSARMATURER, 1 par, glas och mässing, 1970-tal, bulbformade, höjd inkl. lampfattning ca 48 cm
Slitage, sladdarna sammanfogade
675248
2019-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här