Bordsarmaturer 1970-tal

Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal
Bordsarmaturer 1970-tal

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSARMATURER, 1 par, glas och mässing, 1970-tal, bulbformade, höjd inkl. lampfattning ca 48 cm

Kuntoraportti

Slitage, sladdarna sammanfogade

675248

Päivämäärä:

2019-09-12