Bordsarmaturer 1970-tal
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSARMATURER, 1 par, glas och mässing, 1970-tal, bulbformade, höjd inkl. lampfattning ca 48 cm
Kuntoraportti
Slitage, sladdarna sammanfogade
675248
Päivämäärä:
2019-09-12