Vikskärm bronserad

Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad
Vikskärm bronserad

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 4 dlr., bronserad, 1900-talets början, jugend, tapetklädd, på hjultrissor, höjd ca 173, varje del 62 vm

Senare bronserad, slitage, en tapetsida med skada

675253

2019-09-12