Svensk periodica 17/1800-talet

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSK PERIODICA, 17/1800-talet, ca 39 st, flertal titlar bl a, Åbo Morgonblad nr 8 och 9 1821, Åbo tidningar nr 10-13 1794, tidningar från Gefle, Norrköping, Stockholm, Göteborg, Skara m fl, några enstaka utländska exemplar

Blandad kondition, skador, veck, missfärgningar

675258

2019-09-17