Soppslev och bålslev

Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev
Soppslev och bålslev

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, BÅLSLEV, silver, 18/1900-tal, en K Anderson, längd ca 35,5- 41 cm, totalvikt ca 341 g

Sitage, soppslev med smärre skador/bristningar

675287

2019-09-11