Taisto Kaasinen väggrelief
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAISTO KAASINEN, väggrelief, Upsala Ekeby, glaserat stengods, i form fisk, signerad, ca 45x23 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
675304
Päivämäärä:
2019-09-09