Taisto Kaasinen väggrelief

Taisto Kaasinen väggrelief
Taisto Kaasinen väggrelief
Taisto Kaasinen väggrelief
Taisto Kaasinen väggrelief
Taisto Kaasinen väggrelief
Taisto Kaasinen väggrelief

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAISTO KAASINEN, väggrelief, Upsala Ekeby, glaserat stengods, i form fisk, signerad, ca 45x23 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

675304

Päivämäärä:

2019-09-09