Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets sista kvartal, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor samt. elektrifierad med 5 ljuspunkter, höjd ca 52 cm, diameter ca 43 cm
Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
675314
2019-09-09