Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets sista kvartal, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor samt. elektrifierad med 5 ljuspunkter, höjd ca 52 cm, diameter ca 43 cm

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

675314

2019-09-09