Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 2-sits, 1960-tal, med skinnklädsel, lösa plymåer, ben i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 45, längd ca 148 cm
Slitage, märken, limmat bakben
675316
2019-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här