Tillbaka till katalog

Bordslampa Uppsala Ekeby

Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby
Bordslampa Uppsala Ekeby

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Uppsala Ekeby, delvis glaserat lergods, etikettmärkt, höjd inkl skärm 38 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

675322

Datum:

2019-09-09