Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Mick Taylor & Charie Watts, Rolling Stones, "Exile on Main Street Tour", Los Angeles, 11 Juni 1972, signerad Ed Finnell, numrerad 11/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramat fotografi

675347

2019-09-16