Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones
2019-09-16
675347
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Mick Taylor & Charie Watts, Rolling Stones, "Exile on Main Street Tour", Los Angeles, 11 Juni 1972, signerad Ed Finnell, numrerad 11/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Oramat fotografi