Luigi Pastega oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
LUIGI PASTEGA (1858-1927): Vattenhämsterska, signerad Pastega, olja på pannå, ca 60x29,5 cm
PROEVENIENS: Galleri Belle et Giuseppe Blanche, Venedig
Smärre skrapmärken, en smärre spricka i pannån
675348
2019-09-11