Luigi Pastega oljemålning

Luigi Pastega oljemålning
Luigi Pastega oljemålning
Luigi Pastega oljemålning
Luigi Pastega oljemålning
Luigi Pastega oljemålning
Luigi Pastega oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

LUIGI PASTEGA (1858-1927): Vattenhämsterska, signerad Pastega, olja på pannå, ca 60x29,5 cm

PROEVENIENS: Galleri Belle et Giuseppe Blanche, Venedig

Smärre skrapmärken, en smärre spricka i pannån

675348

2019-09-11