Raymond Weil Tango damarmbandsur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAYMOND WEIL, damur, Tango, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 5360, serienr. Z713731, originallänk, viklås, diameter 28 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

675381

2019-09-09