Raymond Weil Tango damarmbandsur
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAYMOND WEIL, damur, Tango, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 5360, serienr. Z713731, originallänk, viklås, diameter 28 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
675381
2019-09-09