Clubbfåtöljer skinn
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1-par, omkring 1930/40-tal, klädsel i skinn, pärlspikad dekor samt djuphäftade vid armlän, sitthöjd ca 45 cm
Slitage kring skinn, patina, töjd sadelgjord, ena fåtöljen med hål vid armlän, senare tillkommen sittdyna
675423
2019-09-09