Matsalsmöbler

Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, bestående av: 4 stolar samt matbord, sitthöjd ca 46, bordets höjd 74, ø 120 cm, 2 iläggsskivorna medföljer, bredd ca 47 cm vardera

Bruksslitage, senare målade, ställvis mindre förlust av färg, senare omklädda

675461

2019-09-12