Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Capri, teak/teakfaner, 1960-tal, Trensum, höjd 50, ca 170x90 cm
Bruksspår, smärre märken/skador, senare slipad bordsskiva
675464
2019-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här