Anders Gottfridsson karaff

Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff
Anders Gottfridsson karaff

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS GOTTFRIDSSON (Född 1955): Skulptur / Karaff, stengods, man och kvinna med hatt, signerad och daterad 1998, höjd 54 cm

675480

2019-09-09