James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, färgetsning med carborundum, delvis handkolorerad, signerad J. Coignard, numrerad 13/75, bladstorlek 60x89 cm

675482

2019-09-09