Georg Jensen Cactus såsslev sterlingsilver
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GEORG JENSEN, Cactus, såsslev, sterlingsilver, formgiven av Gundorph Albertus (1897-1970), svenska importstämplar, längd ca 18.5 cm, vikt ca 65 g
Kuntoraportti
Skaft och skedblad med mindre repor.
675485
Päivämäärä:
2019-09-14