Georg Jensen Cactus såsslev sterlingsilver

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GEORG JENSEN, Cactus, såsslev, sterlingsilver, formgiven av Gundorph Albertus (1897-1970), svenska importstämplar, längd ca 18.5 cm, vikt ca 65 g

Kuntoraportti

Skaft och skedblad med mindre repor.

675485

Päivämäärä:

2019-09-14