Gunnel Sahlin Kosta Boda vas glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, Kosta Boda, vas, glas, blåmelerad glasmassa, etikettmärkt samt undersidigt signerad och numrerad Kostaboda G Sahlin 4981, diam ca 22 cm, höjd ca 19.5 cm

Fint skick.

675499

2019-09-14