Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNEL SAHLIN, Kosta Boda, vas, glas, blåmelerad glasmassa, etikettmärkt samt undersidigt signerad och numrerad Kostaboda G Sahlin 4981, diam ca 22 cm, höjd ca 19.5 cm
Fint skick.
675499
2019-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här