Gunvor Olin-Grönqvist Fructus fat
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST, "Fructus", servisdelar, 9 dlr, Arabia, Finland, bestående av serveringsfat samt. 8 assietter, glaserat stengods med dekor av äpple, undertill stämplat Arabia GOG, diameter ca 21-34 cm
Minimalt slitage
675508
2019-09-10