Gunvor Olin-Grönqvist Fructus fat

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST, "Fructus", servisdelar, 9 dlr, Arabia, Finland, bestående av serveringsfat samt. 8 assietter, glaserat stengods med dekor av äpple, undertill stämplat Arabia GOG, diameter ca 21-34 cm

Minimalt slitage

675508

2019-09-10