Skrin samt piphuvud

Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud
Skrin samt piphuvud

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

PIPHUVUD samt SKRIN, silver samt sjöskum, 1800-tal respektive 1900-tal, skrinet med träinredning, längd 8- 17 cm.

Bruksslitage.

675517

2019-09-25