Klubbat för:
1 100 SEK
800 SEK
PIPHUVUD samt SKRIN, silver samt sjöskum, 1800-tal respektive 1900-tal, skrinet med träinredning, längd 8- 17 cm.
Bruksslitage.
675517
2019-09-25