Ilon Wikland litografi

Ilon Wikland litografi
Ilon Wikland litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Sagoillustration, signerad och numrerad 3/360, litografi, ca 40x50 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

675526

2019-09-13