Erik Haamer litografi

Erik Haamer litografi
Erik Haamer litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HAAMER (Estland, 1908-1994), Tjörn runt, litografi, signerad och numrerad 77/200.

Inhga synliga skador, ej examinerad ur ram

675532

2019-09-13