LeRoy Neiman signerat offsettryck

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LEROY NEIMAN, offsettryck, signerad, bildmått 37x46 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

675541

2019-09-13