Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Insjömotiv med båtar, signerad och daterad C Brandt 1903, pastell, ca 25x69 cm
675543
2019-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här