Shusako Arakawa färglitografi

Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SHUSAKO ARAKAWA, färglitografi, "FORGET ABOUT ANY GRAY - FORGET ABOUT ANY NON-GRAY", signerad, daterad 1973 asmt numrerad 30/40, bladstorlek 56,5 x 76 cm: oramad

Sedvanligt ytslitage.

675544

2019-09-28