Daktyliotek 1800-tal

Daktyliotek 1800-tal
Daktyliotek 1800-tal
Daktyliotek 1800-tal
Daktyliotek 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAKTYLIOTEK, 27 st, 1800-tal, en samling gipsavgjutningar av antika gemmer av porträtt och mytologiska motiv, medföljande 2 kolorerande motiv föreställande Napoleon

Tre gemmer med skador, 2 motiv saknas

675594

2019-09-20