Kandelabrar 1 par senempire Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, senempire, Frankrike, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för fyra ljus vardera, skaft i form av kariatyder, höjd 64 cm

Smärre slitage

675595

2019-10-17