Patrico Moreno Toro oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PATRICO MORENO TORO (född 1943): Komposition, oktagonal form, signerad och daterad 72, olja på duk, ca 130x130 cm

675597

2019-09-10