Båtmodell
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, lönn och mahogny, delvis bemålad, på ställning av svartlackerat trä, höjd 23, längd 83 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Smärre slitage och märken, smärre nagg/skador
675606
2019-09-29